Promocje – Sykala można kupić jeszcze taniej, by szybciej kosztorysować 🙂

Sykal branżowy taniej!

Elektryk, instalator, budowlaniec kupi u nas Sykala już za 700 złotych + VAT. Zapraszamy do sklepu.


W pakietach taniej!!!!

  • dostęp do e-Sykala półroczny za 360 zł netto, a roczny za 600 zł netto,
  • aktualizacja kwartalna Sykala na rok 360 zł netto (przy opłacie z góry), czyli jeden kwartał gratis (zamów telefonicznie lub mailowo na aktualizacja@sykal.pl

Sykal dla Absolwentów – rabat 50%
Dla wszystkich absolwentów szkół średnich i studiów (kierunki techniczne nie są wymagane, ale mogą być pomocne :) )  dowolny program kosztorysowy z naszej oferty – 50%, także Sykal branżowy taniej!!!

Wystarczy złożyć zamówienie i przysłać do nas dyplom ukończonej w tym roku szkoły, bądź studiów. Masz pytania – dzwoń pod numer 516 708 780 lub 500 132 145.


DLA  PRZYWIĄZANYCH  DO  PRACY  W  SYKAL`U
Jeśli zawodowo kosztorysujesz w SYKAL`U w biurze, a chciałbyś go także nabyć dla swojej prywatnej działalności, zgłoś się do nas, a otrzymasz 20% rabatu na zakup wybranego przez Ciebie SYKAL`A.


e-SYKAL  –  WERSJA  EDUKACYJNA – 70%
Oferta skierowana jest do wszystkich uczniów i studentów, którzy uczą się kosztorysowania. Nie chcąc nadwyrężać uczniowskich kieszeni oferujemy uczącym się rabat 70% na dostęp do internetowej wersji naszego programu. Wystarczy wysłać do nas skan dokumentu potwierdzającego, iż jest się uczniem lub studentem i otrzymacie od nas dostęp do programu w promocyjnej cenie, na czas nauki.


Przechodzącym na Sykalową stronę mocy, jak i młodym adeptom tej ścieżki oferujemy promocję.

Jaką? Zadzwoń, napisz… Pogadamy 🙂


Promocje nie łączą się.