Aktualizacja kwartalna cenników

Aktualizacja kwartalna cenników IV kw 2017 do programu SYKAL jest możliwa do pobrania ze strony: www.sykal.pl/aktualizacja Natomiast dla tych, którzy pozostają przy tradycyjnej metodzie – aktualizacje wysłane zostały na płytach CD.

Forum

Na Państwa życzenie forum użytkowników Sykala zostało przywrócone 🙂 Możecie wymieniać się doświadczeniami nabytymi podczas kosztorysowania w naszym programie. Chcemy, aby zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kosztorysantów było to interesujące miejsce. Zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w dyskusji.

Aktualizacja III kw 2017 – nowa norma KNR 902

W tym kwartale poszerzyliśmy naszą bazę o katalog KNR 902 – Ocieplanie ścian i stropów w systemie ecorock. Zachęcamy do pobierania aktualizacji on-line ze strony http://www.sykal.pl/aktualizacja 🙂

Aktualizacja III kw 2017 – cenniki

Już są…. cenniki III kw 2017 do programu SYKAL. Dla tych, którzy aktualizują kwartalnie on-line dostępne do pobrania ze strony: www.sykal.pl/aktualizacja oraz dla tych, którzy pozostają przy tradycyjnej metodzie – aktualizacje wysłane na płytach CD.

Aktualizacja II kwartał 2016

Kolejna aktualizacja kwartalna udostępniona, a w niej nowy katalog KNR 912 – Izolacje cieplne, akustyczne i ognioochronne firmy Paroc.